
Seš nej. kamoška, já na tebe nezapomenu
NIKDY !!!
JÁ TĚ MÁM OPRAVDU RÁDA
.
je mi to líto


já tě mám už ráda v žádným případě nejseš PITOMÁ. 





| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 35 978 |
| tento týden | 25 |
| dnes | 7 |